Stelmachowska – specjalistka – twarda i miękka

Poniższe dedykuję Przyjacielowi  http://hazardzisci.info/?page_id=61

 

 

Stelmachowska – specjalistka – twarda i miękka

 

 

 

„….Na pytanie, dlaczego rząd zakazuje ruletki, black jacka czy pokera w sieci, a pozwala obstawiać na przykład wyniki meczów, czy gonitwy koni – Stelmachowska odpowiada: – Uznaliśmy, że zakładający się, kieruje się pewną wiedzą i doświadczeniem i jest do pewnego stopnia przewidzieć wygraną. To nie jest kwestia szczęścia, czy zaprogramowanego mechanizmu, niezależna od grającego. Nie jest to twardy hazard, a poza tym nie uzależnia tak jak tamte gry…”

http://news.money.pl/artykul/ustawa;hazardowa;do;poprawki;zobacz;w;co;bedzie;mozna;grac,83,0,811603.html

No, takich jaj to ja nigdzie w świecie nie widziałam…

Ciekawe, co powiedziałby Arnie Wexler – który przejechał się właśnie na gonitwach koni!!!

„…Nie jest to twardy hazard, a poza tym nie uzależnia tak jak tamte gry…”

Pytanie brzmi – co to znaczy” Uznaliśmy” – a niby jak? Badania mają?

„…Większość długoletnich członków AH z którymi rozmawialiśmy nie wejdzie do kasyn czy na wyścigi konne…”

„…Jeden z mężczyzn, w abstynencji od 1968 roku, wchodzi do kasyna, gdyż tego wymaga jego praca. Ale nawet z powodów związanych z praca, on nawet nie podchodzi do torów wyścigowych( wyścigi konne były jego wyborem):

              Ja nigdy nie grałem w kasynie. Może to jest odpowiedź, nie wiem. Ale kiedy pokazali w wiadomościach, a pokazali tylko ostatnich 15 sekund wspaniałych wyścigów… Musiałem wyłączyć. Ja ciągle, nawet po tylu latach, dostaję lęków, albo mój umysł natychmiast typuje konia po zewnętrznej, albo wewnętrznej albo szarego konia (numer 28 , mężczyzna członek AH)…”

http://hazardzistki.org/?page_id=171

uhaha, uhaha, w Polsce jest tak głupio, że gdybym ja przeszła na stronę kasyn, to poker byłby w pierwszej klasie podstawówki, jako ćwiczenie sprawności rąk – uhahaha

Dopisane czerwiec 2011-06-05

Mob on track to win: With OTB gone, bookies are riding high with Belmont Stakes on the horizon

 
 
 

 

 

http://www.nydailynews.com/news/ny_crime/2011/06/05/2011-06-05_mob_on_track_to_win_with_otb_gone_bookies_are_riding_high_with_belmont_stakes_on.html?r=news