dawne forum 2

Drukowałam, bo nie wiedziałam jeszcze wtedy pewnych rzeczy.

Potem kombinowałam.

A potem… – na końcu jest, co potem…

(29 czerwca 2008)

Materiał chroniony prawem autorskim 

Data oryginalnej publikacji na forum www.hazardzisci.info 2007-10-01, 09:19 

Taka mam oto REFLEKSJĘ, KTÓRA MI SIĘ CORAZ BARDZIEJ KRYSTALIZUJE:

http://www.mp4.com.pl/popups/tekstypiosenek.php?teksty=10552 (na samym dole)

Nota prawna: Teksty piosenek i tłumaczenia są umieszczane przez Użytkowników serwisu wyłącznie w celach edukacyjnych, służą przyswojeniu utworu publiczności nie znającej języka oryginału. Podstawa prawna: Wyrok Sądu Najwyższego – Izba Cywilna z dnia 23 stycznia 2003 r. II CKN 1399/2000, OSP 2004/3 poz. 36, Biuletyn Sądu Najwyższego 2003/7 str. 11, OSNC 2004/4 poz.62
Zgodnie z artykułem 23.2 ustawy o prawie autorskim „Zakres własnego użytku osobistego obejmuje krąg osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego.” teksty piosenek oraz tłumaczenia są dostępne wyłącznie dla Mieszkańców serwisu mp4.com.pl, czyli osób zarejestrowanych, zalogowanych oraz mających domek w serwisie.

2007-10-01, 09:19   Moja Refleksja na Dzisiaj

Moja refleksja na temat Refleksji z Księgi Medytacji Gamblers Anonymous -Anonimowych Hazardzistów –„ Dzień Za Jednym Razem” –„A Day At a Time” Ja wielokrotnie na tym forum wypisując hazard z siebie –wymyślałam sobie różne tematy.
A dzisiaj, zaczynam każdy dzień od przeczytania Refleksji. I myślę sobie- przecież ja o tym już pisałam.
I wtedy dziękuję Mojej Sile Wyższej, która prowadziła i prowadzi mnie za rękę cały czas od dnia, kiedy myślałam o popełnieniu samobójstwa i osiągałam moje DNO !

Ci, którzy uczestniczą w losach tego Forum i moich – wiedzą, że przez trzy miesiące tłumaczenia z języka angielskiego oryginalnych Refleksji ukazywały się tutaj.
Powiem tak: mogłabym dalej je tutaj drukować- obejść prawo autorskie stosownym napisem – tak jak to się dzieje w całym Internecie.
Ale ja tego nie zrobię – i nie dlatego, że boję się procesu ze strony Domy Wydawniczego, który jest gdzieś tam daleko w świecie.
Ale dlatego, że mam zbyt wiele szacunku dla oryginalnych Gamblers Anonymous –Annimowych Hazardzistów w Stanach.
I nie zrobię NICZEGO przeciwko nim. Czyli sobie.
Bo Amerykanie, Australijczycy i Kanadyjczycy nauczyli mnie min pokory, która oznacza min pozbycie się fałszywej dumy czyli tego cholernego uczucia- nie potrzebuję nikogo, sama dam sobie radę. Nie, nie dam sobie. I ta właśnie świadomość- jest moją Pokorą.
I ja poczekam na dzień, kiedy wszystko będzie jak należy.
Czyli, kiedy zacytowane poniżej słowa, staną się także i polską rzeczywistością. Choćby dla garstki – tej pierwszej garstki polskich kompulsywnych hazardzistek i hazardzistów, którzy postanowili zawalczyć o swoje Życie.
Bo kiedyś będzie nas więcej, bo tak toczy się historia.

„“A Day at a Time” An essential recovery tool for compulsive gamblers, this book offers hope, support, and guidance throughout the year. Addressing the issues and fears facing compulsive gamblers in recovery, these daily reflections and prayers remind readers of progress made and work yet to be done.”

“Dzień Za Jednym Razem” –Jako niezbędne narzędzie dla kompulsywnych graczy, ta księga oferuje nadzieję, wsparcie i jest drogowskazem na cały rok. Mówiąc o sprawach i lękach , którym stawiają czoła kompulsywni hazardziści, te codzienne refleksje i modlitwy przypominają czytającym o zrobionych postępach i o pracy, która jeszcze musi zostać zrobiona”(tłum: Iwona-Isia).

Iwona-Isia

PS I jest jeszcze jedno coś – nauczono mnie w GA-AH dzielenia się. I ja fatalnie się czuję każdego ranka, jak sama czytam sobie Refleksje . I myśle wtedy o innych. Którzy nie znają angielskiego albo nie mają oryginalnej Księgi.
I dla nich będą te „Moje Refleksje według Refleksji Dzień Za Jednym Razem”.

PPS- cierpliwości uczę się sama. Poczekam…
Cierpliwie poczekam – negocjując – wiadomo – no nie?

Gamblers Anonymous Book “A Day At A Time” is property and copyright of their owners. All book’s Reflection translations provided for educational and language learning purposes only.

Księga „A Day at a time “Dzień Za Jednym Razem” Anonimowych Hazardzistów jest własnością i prawa autorskie należą do jej właścicieli. Wszystkie dostarczone tutaj tłumaczenia są jedynie dla celów edukacyjnych i nauki języka.

Iwona-Isia

http://www.anonimowihazardzisci.org.pl/?page_id=42

Dzień w którym dostałam polecenie zdjęcia Refleksji z Forum był dla mnie bardzo, bardzo smutny

Iwona-Isia