„Postanawiam”

Materiał chroniony prawem autorskim 

 

Data oryginalnej publikacji na forum www.hazardzisci.info 2006-09-25, 06:10

Forum: Nasze wzloty i upadki…

„Postanawiam”

Godzina 16-ta
Dzisiaj , będę dzielna. No, dzisiaj to udowodnię sama sobie, że się nie dam. Gram do 19-tej a potem idę na imieniny do znajomych, potem o prawidłowej porze spać. Taki jest plan i już. A teraz to tylko wpadnę do kasyna, żeby się zrelaksować. Tak postanowiłam i będę konsekwentna.

Godzina 19 –ta

Wariant A
No, tak dobrze się gra. Jeszcze pięć minut i wychodzę. Dosłownie pięć minut. Kurcze, no dawno tak nie wygrywałam. No, grzechem byłoby wyjść. Pieniądz robi pieniądz. Jestem świetna. No miałam przeczucie, żeby przyjść. Komórka dzwoni? Powiem, że jeszcze coś załatwiam. I że zaraz będę. Dobra. Mam ich z głowy. O k…znowu dzwonią? Że co? Że już 22-ga? No przepraszam, ważna sprawa. Tak, ciotka w szpitalu, no ważne…przepraszam.. tak, tak, jutro opowiem…No trudno, stało się…nie poszłam…za rok też są imieniny, e tam, nic się nie stało…No dawno mi tak nie szło…O rany 4-ta nad ranem? E tam warto było…ale mam kasy, jak lodu…Świetna jestem…

Wariant B
No, tak dobrze się gra .Jeszcze pięć minut i wychodzę. Kurcze dawno tak nie wygrywałam. O k…co jest…pech jakiś czy co? K… nie jest dobrze. No szczęście, że do 19-tej kupa czasu, zdążę. spoko. muszę się skupić…Ożesz, k…nie, no nie mogę przegrać tych pieniędzy…Bez jaj…Komórka dzwoni? tak , tak zaraz będę, cos załatwiam, tak, tak jestem w drodze, zaraz będę, na 100 procent…Źle mi idzie.. Trzeba było tu nie przyłazić…jestem beznadziejna…No, wreszcie trafiłam…No to do odegrania ma jeszcze trochę…spoko…odegram…Komórka dzwoni? A niech ich szlag! Dupę tylko zawracają. Wyłączam i niech się odczepią…Muszę to odegrać…O rany 4-ta nad ranem? K…po co ja tu przyszłam?
Mogłam iść na te pieprzone imieniny…Jestem totalnie beznadziejna…W ogóle wszystko jest do dupy…K…co ja zrobię teraz…Wszystko poszło się pier…Co ja teraz zrobię?

Wariant C
o 19-tej mam randkę
Jak kocha to poczeka!
PS ja to jeszcze miałam tak: a jak nie poczeka to widocznie jeszcze nie ten i niech się facet buja.

Isia