W drodze na krakowski Rynek

Materiał chroniony prawem autorskim 

Data oryginalnej publikacji na forum www.hazardzisci.info 2006-07-11, 07:47

 

Forum: Dział dla hazardzistek uzależnionych krzyżowo… Wysłany: 2006-07-11, 07:47

 

Temat: w drodze na krakowski Rynek- cdn

No i tak sobie podgadujemy a dziewczynki sobie chlapią cały czas po maluszku. Ryża robi przy tym pedicure i po pachy umazana jest w czerwieni, bo zmycie z paznokci dziesięciu warstw lakieru wcale nie jest sprawa prostą.
Na cała chałpę leci jakaś obłąkańcza muzyka. Córcia Ryżej każe się tytułować industrialno- punkową gothiką .Nam się przypomina jak córcia ledwo skończyła 10 lat, napisała opowiadanko „Szalone ciotki”, w którym tak nam dupy obsmarowała, że Ryża chciała jej wprać. ”Kurwa’ mówi Ryża- „jestem umyta tylko do połowy a jak by się tak trafił jakiś lizak do poprawy sytuacji finansowej to katastrofa”. Na to wchodzi kumpela „Dycha”. A ksyweczka stąd, że „Dycha’ nigdy nie wchodzi bez tej sumy na automaty , bo uważa , że to przyniosłoby jej pecha. Pod pachą ma Wyborową, więc witana jest jak zbawca ”Kurwa – Frania mi się zjebała – dobra pralka, tylko upierdliwa, bo wodę trzeba grzać”- skarży się-‚Kurwa a na lepszą mnie nie stać, bo grać trza!” .”Zdzicha spotkałam , zaraz tu przyjdzie, dupy mu by wypadało dać, bo coś markotny chodzi a kumpel w końcu” .I wspominamy, jak to kiedyś Zdzicho dał się zaciągąć na automaty i maszyny haratnęły go na sto złotych i płakał potem przez dwa tygodnie! No to zaczynamy wszystkie szukać rozwiązań ubocznych do poprawy sytuacji finansowej, znaczy się zaczyna być mowa o sponsoringu .”Kurwa a wiecie, że nici w życi już nie modne, teraz tylko bokserki”- zagaja na temat mody Bladzioch.
A ksywe ma stąd, że blada jest jak trup od tego wiecznego siedzenia po klubach i braku słońca., pomijając świeże powietrze. ”O kurwa, u mnie się sytuacja materialna rozwiąże wieczorem”- przypomina sobie Dycha- „z Poldkiem jestem umówiona”.Na tę okoliczność , dziewczyny wznoszą dwa toasty pod rząd. ”A myślałyście dziewczyny, żeby przestać grać’- usiłuję zagaić- „No kurwa
, chyba cię Isia totalnie pojebało. Grać trza .A
ty lepiej nie pierdol , tylko pożycz pięć stów na rozruch”- drze się Ryża .
No i tak oto poniosłam klęskę, usiłując nieść posłanie do innych hazardzistek. I chuj!
 
Ps „nici w życi” – stringi
„haratnąć” – tu w znaczeniu okraść ja ten tekst jeszcze poprawię, spokojna głowa!

A wiecie za co kocham te kumpele? ZA AUTENTYCZNOŚĆ!!! za to , że nie udają, że się nie dmą jak jakieś pierdolone anonimowe ryże, że nie grzebią w statystykach, bo są ponad takie gówna!
A wy faceci do Działu męskiego wypadać, bo pełnia idzie !!!! Ślepe czy co?????????

 


http://pingwin.2.patrz.pl/
http://pingwin.2.patrz.pl/
http://pingwin.2.patrz.pl/  

razy sto!!!! tylko mi sie nie chce wklejać!!
Jebana męska rasa- Ruda święte słowa, za te rude kudły Cię tu dzisiaj przywlokę i porządzimy, bo mnie gnębia we dwóch!!!!!