PEWNOŚĆ SIEBIE JAKO

Materiał chroniony prawem autorskim 

Data oryginalnej publikacji na forum www.hazardzisci.info  2007-06-15, 00:27

 

 Moi znajomi zaczęli zwracać uwagę na to, że jestem jakaś taka wyciszona i ich zdaniem jakby „zgaszona”. No w każdym bądź razie inna niż byłam.
Odpowiadam im słowami Teri

PEWNOŚĆ SIEBIE JAKO PRZECIWIEŃSTWO EGO

Volume No. I, Issue No. 10 October 17, 1999 http://www.femalegamblers.org/

To jest zapis rozmowy, jaka przeprowadziła Teri z jej 23-letnim synem, który po roku jej uczestnictwa Programie AH zaważył widoczne zmiany w jej zachowaniu. Jego zdaniem była ona zawsze niezwykle pewną siebie osobą a teraz wydaje się mniej pewna i mniej wierząca w siebie. Teri spytała go dlaczego tak myśli. Odpowiedział jej, że nie wydaje się już być tak silna w jej przekonaniach i wyrażaniu ich.
Oto odpowiedź Teri
Moja odpowiedź przyszła z wiedzy uzyskanej w AH .Różnica dzisiaj jest taka oto, że ja nie potrzebuje już pokazywać mojej pewności siebie na zewnątrz…ona poszła do środka mnie, gdzie należy. Jestem znacznie bardziej pewna siebie niż byłam od długiego czasu. To, co widziałeś czasami to były moje niepewności siebie, które wyrastały z mojej głowy w formie fałszywej pewności siebie i nadmiaru mojego ego. Czasami wydaje się, że wiemy wszystko (pozjadaliśmy wszystkie rozumy-przyp.tłumacza), tak by inni nie zobaczyli naszego strachu, bólu i obaw. Byłam w tym dobra, ale dzisiaj już to nie jest mi potrzebne…
Teri E. AZ

Tłumaczenie – Iwona-Isia