Hazard, Diagnostyka i Wspomnień Czar

21 07 2009

Przypominam12 Kroków według Niebieskiej Księgi

http://www.anonimowihazardzisci.org.pl/hazard/12-krokow-wedlug-%e2%80%9cniebieskiej-ksiegi%e2%80%9d/

 

zostało przeze mnie przetłumaczone z australijskiego forum, ponieważ ten tekst zrobił na mnie ogromne wrażenie. (potem, przeczytałam całość).

To nie jest oryginalny tekst GA(AH) czyli zatwierdzony przez GA(AH)! Jedynie fragment większej całości!

Zamieszczony w Kroku 11 fragment Modlitwy Franciszkańskiej jest alternatywną wersją tej Modlitwy z Rozdziału 11-tego (strona 99) „Dwunastu Kroków i Dwunastu Tradycji”, książki opublikowanej przez Anonimowych Alkoholików World Services, Inc

Opublikowanie tego tekstu na stronie polskiej PARODII pt AH jest skandalem jako narzucanie którejś z INTERPRETACJI KROKÓW !!! (prywatnej interpretacji!)

Jest to bezczelność i NIEWIEDZA anwaza i jego kumpli, którzy w ten sposób kreują wrażenie, iż AH to wspólnota RELIGIJNA !!! i nie liczą się z ateistami i agnostykami!!!

Tolerowanie tej polskiej parodii Pt AH, jest skandalem, za który ja postaram się, żeby ktoś odpowiedział w tym arcygłupim kraju!

Przypominam, że nastąpiło też złamanie praw autorskich SBT UJ !

wyznaczniki polskiej parodii AH? oszukać, ukraść, obrazić, poniżyć!

polski nadymany terapeuta?

Hazardzistko – Hazardzisto- pracowniku Kasyn – Przemysłu Rozrywkowego etc

 

1.Pamiętaj, że wchodząc w jakiekolwiek!!! relacje z KCTU, będziesz za twoimi plecami nazywany: „wariatem, osobą niezrównoważoną psychicznie, głupkiem…” itd.

Patrz pod ten post i tutaj

http://hazardzisci.info/?cat=8

Iwona -Isia

Portal dla Zdrowiejących Hazardzistek – http://hazardzistki.org/

Tam jest min opracowany przez mnie temat „Powrót i Nawrót” – za darmo i jak ci, jakiś polski pseudo terapeuta za kasę, będzie go wciskał, to go wyśmiej! (klikaj w napisy po prawej stronie – to otworzą ci się kolejne tematy!) Lista Nawrotowa liczy 29 punktów – i ich logika jest jest jednym z kluczy, w internecie wydrukowałam tylko fragment tej listy – wiadomo

http://hazardzistki.org/?page_id=2

 od 2006 roku tłumaczenia artykułów z Portalu Amerykańskiego dla Zdrowiejących z kompulsywnego hazardu

http://www.femalegamblers.info/

Strona Oryginalnych AH w Krakowie –(eh, łza się w oku kręci!)

http://www.anonimowihazardzisci.org.pl/

Stare Forum – tam nawet były wgrane audycje radiowe

http://hazardzisci.info/?page_id=369

ps o KCTU i polskim, nadymanym terapeucie!- w poście poniżej!

W tym totalnie pojebanym, nadymanym kraju – tzw polscy terapeuci traktowali mnie jak konkurencję – ze strachu i dyletanctwa, że ja im – ZABIORĘ – tą siermiężną orkę terapeutyczną, która ich „energetyzuje”i daje łatwą kasę oraz zero odpowiedzialności!

Uhaha no i jebać się!

No i do kogóż to może należeć warmusowa stronka internetowa wprowadzająca w błąd tzw złą diagnostyką i kierująca od zarania! na żenującą stronkę z naganianiem „trzeźwościowym” Licheniowi? Skandal!

 

POJEBAŃSTWO Z POPLĄTANIEM – ZE SZKATUŁY WSPOMNIEŃ

 

Otóż:

Moje pytanie jest takie:

Jakim typem hazardzisty jest największy oszust świata – Richard Marcus (salut!)

I czy należałoby go leczyć a jeśli tak to z czego? (salut! salut! salut!)

http://pl.youtube.com/watch?v=fBgEV3tGMdY&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=ekF48CsbR_A&feature=related

 

Otóż.

Przez jakiś czas na mitingi Oryginalnych AH w Krakowie przychodziła Żona Hazardzisty (2007 rok).

 

Otóż.

Naczytała się ona, biedna, na tej pojebanej anwazowej stronie – gdzie roztaczana była i jest totalnie popierdolona wizja, że cały świat jest ogarnięty wyłącznie kompulsywnym hazardem pomieszanym z alkoholem, dupceniem i żarłoctwem w wersji mega mixa (brrrrrr w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen oraz anwazowego Pana ).

 

Otóż.

Ponieważ sama – w/w Żona była w nienajlepszej formie – wymyśliła sobie poczytawszy, że jej Stary jest kompulsywnym hazardzistą – terminologia darmowego AH lub patologicznym -terminologia „terapeutyczna” czyli odróżniająca – płacisz kasę za to samo, tyle, że znacznie gorszej jakości i poddawany jesteś eksperymentom! w zależności od wizji cwaniaka, który gówno na hazardzie się zna a wiedzę ma PARPowską czyli żadną!).

 

Otóż.

Przywlokła ta Żona na miting tego swojego Starego, ja mówię akurat coś o Sile wyższej czyli sile grupy nie mylić z Siłą Wyższą lub Siłą Boską (Divine Power – patrz: Refleksja 17 Lipca), ten patrzy na mnie jak na jakąś pojebaną z sekty religijnej, oczy mu się robią okrągłe ze zdumienia, nerwowo oddech łapie, przerwy na papierosa żąda. Uf!

 

Otóż.

-„Kurwa co jest?” zadaje mi pytanie.

-Z czym? – odpowiadam również pytaniem.

-Kurwa – mówi on –zapierdalam od świtu do nocy, siedmioosobową rodzinę utrzymuję, bo machnąłem trochę tego drobiazgu za namową Starej, ptasiego mleka im nie brakuje, kasy mamy jak lodu, grać w ruletkę lubię, grałem, gram i grać będę, bo mnie to, kurwa, relaksuje. O co chodzi?

-Kurwa nie wiem – odpowiadam.

 

Otóż

Zalękniona wówczas jeszcze a i sama podówczas w tzw „mgle” do domu gnam i email do mojej Opiekunki GA(AH) do Stanów pcham.

Gdyż ja, w odróżnieniu od polskiego nieodpowiedzialnego, nadymanego  terapeuty mam zwyczaj pytać mądrzejszych i bardziej doświadczonych od siebie. Bo w końcu mam do czynienia z życiem drugiego człowieka.

 

Odpowiedź przychodzi i przekierowanie na mega Speca od typologii hazardzistów. A za trzy dni wykłady na DVD i najlepsza książka, jaka KIEDYKOLWIEK została napisana w świecie i bez znajomości której mówienie o jakiejkolwiek terapii jest kpiną !!! Dodam, iż przysłano mi ORYGINAŁ, który trzymał w swoich rekach dr Custar.

 Info dla polskiego nadymanego terapeuty i czytającego od dechy do dechy to, co napiszę – „migrującego” Wiednia – dr Custar -pierwszy w świecie psychiatra, który zainteresował się kompulsywnym hazardem i tak, jak Freud jest od dupcenia, tak dr Custar jest od Hazardu!

 

Otóż

Wykłady oglądam, ze Specem koresponduję, książkę czytam.

 

I wychodzi nam wszystkim jedno – po zadaniu jeszcze wielu, wielu pytań Hazardziście o którym mowa, – wychodzi, że jest on typem Znaczący Hazardzista Towarzyski. Ja dopytuję go jeszcze o pewne sprawy, bo mnie on się widzi bardziej, jako Przypadkowy Hazardzista Towarzyski.

Do kompulsji mu nijak.

Ubiera go w nią rozhisteryzowana Żona, która kontroluje mu kieszenie, samochód i za wszelka cenę usiłuje się sama wplasować we współuzależnienie od kompulsywnego hazardu.

 

Otóż

Temat się skończył równie szybko, jak się zaczął.

Bo on więcej na miting nie przyszedł – dzięki Bogu!

 

Otóż

Spotkałam go jakiś czas temu. Gra wyłącznie na automatach. Znaczy się wiele już za nim a wszystko przed nim…

 

Otóż

Uhahaha

 

Iwona – Isia

 

Jak się okazało – to on mi się przyznał, wtedy jak go spotkałam, że zaniedbywał ta Żonę w łóżku. Znaczy się była „niezaspokojona emocjonalnie”. Znaczy się jednak doktor Freud. Od doktora Custera zatem na trzy chuje w bok…

Olee!

 

PS

Za co ja kocham AMERYKAŃSKIE GA(AH)?

Za to, że tam są tak mądrzy ludzie, że szczena opada ze zdumienia…

Jakiego wyznania jest moja Opiekunka? Pojęcia nie mam.

Gdzie popierdala polska parodia AH w miejsce rycia Programu? Do katolickiego Lichenia!!!

Co na to wszystko Mądry, Inteligentny Bóg? Śmieje się od ucha do ucha…A ja razem z Nim…

 

PS przypominam, że ja, która mało się nie przekręciła przez hazard, ja, która w walce o własne życie – kompletnie nie znając się na Internecie – zakładała strony i żeby się ratować w tej polskiej powodzi głupoty – sama musiała sobie tłumaczyć wiedzę!!! i Literaturę Amerykańskiego GA(AH) — ledwo mieszczę się w kwestionariuszu diagnostycznym DSM IV –z 1994 roku!  to są jaja total!Mam na myśli całosciowy kwestionariusz! Natomiast rewelacyjnie mieszczę się w Dignostyce GA(AH)z 1957 roku!(mało tego,znam bardzo bogatych ludzi, którzy w ogóle się tutaj nie zmieszczą – DSM IV albo IC10(F63), bo sa tak bogaci, że nie muszą ani pracować ani kraść a zachorowali).

A najlepsze to jest to, że w klasyfikacji …….to jako emocje – ucieczka to ja się nie mieszczę w kompulsywnych -uhahahahahaha

http://hazardzistki.org/?page_id=245

Pytanie brzmi – a co z krzyżowcami, którzy kradli, bo byli pod wpływem alkoholu i gdyby nie    to by, nie kradli – no i? well, well, well…

Czekamy z niecierpliowścią na V DSM, bo dalej tak jak jest być nie może! (well, well, well…)

  

Sms przed akcją CBŚ. Przeciek?

http://www.tvn24.pl/12690,1605563,,,sms-przed-akcja-cbs-przeciek,wiadomosc.html

Jednoręcy bandyci” sięgali ministerstwa

http://www.tvn24.pl/12690,1597661,,,jednorecy-bandyci-siegali-ministerstwa,wiadomosc.html

 

ps o KCTU i polskim, nadymanym terapeucie!- w poście poniżej! 


Opcje

Info