Hazard i Oto Polska!

Słuchaj uważnie jeden z drugim- nawet kasyna mają szacunek dla naszej ogromnej pracy – w moim przypadku – darmowej, charytatywnej pracy i nie ryją sie w google pod “hazard” – bo takie strony jak ta, mogą komuś uratowac życie – na gorąco! I wyobraź sobie cwaniaku, że wryłyby się  sie tutaj wszystkie prywatne gabineciki, które zarabiają na – mojej pracy -pieniądze – byłby to szczyt chamstwa – tak jak jest to w przypadku niejakiego Sędkowicza, przed którego dyltanctwem ostrzegam poniżej przypominająć – “terapeuta od wszystkiego , to do dupy terapeuta.A i to nie bardzo!”(Iwona-Isia)

 

“There are approximately 250 million adults living in America. Researchers estimate that there are about 2½ million pathological or addicted gamblers, 3 million problem gamblers, and about 15 million at-risk gamblers” .

Około 250 milionów dorosłych ludzi żyje w Ameryce. Badacze szacują, że wśród nich jest 2 i pół miliona patologicznych albo uzależnionych hazardzistów, 3 miliony z problemem hazardu i około 15 milionów na granicy ryzyka”(tłum:Iwona-Isia)

 

W Polsce bezczelne placówki terapeutyczne reklamują się, że zajmują się “patologicznymi hazardzistami” i na swoich stronkach zamieszczają pytania dla hazardzistów z problemem hazardu czyli 20 pytań diagnostycznych GA(AH) -a raczej luźną, głupawą fantazję na temat tych pytań, podpisaną i przerobiona nieudolnie przez niejakiego Woronowicza -o którym ponizej! – to jaki szczyt dyletanctwa jest w tym kraju, przechodzi wszelkie pojęcie!!!

 

Ci dyletanci nie odróżniają hazardzistów socjopatów, maniakalnych, patologicznych czy z problemem hazardu. Wszystko przenoszą sobie z wódy -spirytus czy piwo- to alkohol i to alkohol! Ja miałam problem – potężny problem i bardzo się rozchorowałam ale mój pies nigdy nie był głodny i poniżej Bento Kronen ew Acany nigdy nie zszedł – w odróżnieniu od patologii, która przegra pieniądze na jedzenie dzieciom albo ukradnie żonie pieniądze z torebki! Ale to są sprawy o których polski, co poniektóry porąbany terapeuta nie ma pojęcia ale twardo mądrzy się do mnie – uhaha! To jest tez powód, że ja momentalnie zaskoczyłam w Program – po tym jak mi go przysłali Amerykanie i pokazali, jak pracować na nim. Dla mnie on był prosty – jak puzzle- wszystko się złożyło w logiczną całość – choć jest to Program cholernie trudny i wymagający pracy. Przewodnik do Obrachunku Moralnego jest ukłonem GA(AH) w stronę patologii.

 

Przestać grać –potrafi byle skurwysyn – bo to jest stosunkowo proste. Zwykle na tym poprzestają i wtedy zaczynają się panoszyć po GA(AH), bo im się wydaje, że Pana Boga za nogi złapali. Stają się bezczelni i butni, pouczający innych, zawistni i wtedy- moim zdaniem widać najlepiej różne patologie a raczej przeróżne skurwysyńskie cechy charakteru czy bezdenna głupotę…

 

Zdrowienie – to jest cholernie, cholernie trudna sprawa i bardzo bolesna…

I to jest cholerna odpowiedzialność – prowadzenie innych przez zdrowienie, zwłaszcza, jak się widzi “szatana” w oczach chorych, który za nic nie chce odpuścić – tia, to najlepsze określenie…(Ja mialam w sobie tyle pokory, że jak Amerykanie dawali mi mądra wskazówkę, to pisałam kilka email z podziękowaniami – tutaj-takim różnym tam takim wydaje się, że im się “NALEŻY” i jeszcze są na tyle bezczelni, żeby strzępić się…)

 

Tak o tym napisałam:

„…Widzicie, mogłoby być jedno zakończenie dla tych wszystkich filmów. Miting Anonimowych Hazardzistów,  miejsce Największych Rozgrywek na tym Świecie pomiędzy Aniołami, które przeszły Piekło kompulsywnego hazardu i teraz usiłują wydrzeć ludzkie dusze Diabłu. Czy jest jakakolwiek inna gra, która mogłaby dostarczyć większy dreszcz? Ja jej posmakowałam. Smakuje wyśmienicie. To jest najtrudniejsza gra, gdzie stawką jest ludzkie życie. Najbardziej liczy się  nagroda, którą jest Pokora Pod Adresem Wszystkiego o czym jest film Woody Allena…” http://hazardzistki.org/?page_id=254

 Słuchaj uważnie jeden z drugim- nawet kasyna mają szacunek dla naszej ogromnej pracy – w moim przypadku – darmowej, charytatywnej pracy i nie ryją sie w google pod “hazard” – bo takie strony jak ta, mogą komuś uratowac życie – na gorąco! I wyobraź sobie cwaniaku, że wryłyby się  się tutaj wszystkie prywatne gabineciki, które zarabiają na – mojej pracy -pieniądze – byłby to szczyt chamstwa – tak jak jest to w przypadku niejakiego Sędkowicza, przed którego dyltanctwem ostrzegam poniżej przypominająć – “terapeuta od wszystkiego , to do dupy terapeuta.A i to nie bardzo!”(Iwona-Isia)

„…Przypominam, że w wiedza poszła znacznie naprzód – a tym, którzy powołują się na dorobek Marilyn Lancelot i mój – “popędy” pojmowane wyłącznie jako „przymus” na poziomie świadomości czyli UCZUCIA – “czuję przymus obstawiania” za które jest się odpowiedzialnym – przypominam o tym, że należy podawać źródło wiedzy – czyli Marilyn Lancelot i mnie!!!  – no bo trudno być odpowiedzialnym w pełni za “impulsy”na poziomie PODŚWIADOMOŚCI,CHYBA, ŻE ZOSTANĄ ONE POTRAKTOWANE JAKO ”’MYŚL” -dotyczy to zwłaszcza niejakiego Jacka Sędkiewicza, który z dużą bezczelnością wpycha swój prywatny gabinecik na pierwsze strony google – jest to chamstwo i nietakt pazernego na pieniądze dyletanta! I przypominam, że w najnowszym przygotowywanym na 2012 rok DSM V wiele się zmieni !!! Przypominam też, że pierwsze dane przygotowane do DSM-ów były oparte na weteranach wojennych – Wietnam, Korea – głównie hazardzisto- alkoholikach! i na tym opiera się ICD -10.

Tam tez jest wyraźnie mowa o socjopatach i maniakalnych – i ja się pytam, gdzie hazardziści!!! tego typu mają iść na leczenie – bo polski pseudo terapeuta jedyne co potrafi – to powielać – NA OGÓŁ -NIEUDOLNIE – darmowy Program GA, AA, AN. w przypadku hazardzistów – Program GA(AH) dla ludzi z problemem hazardu !!! A nie dla w/w patologii !!! Skandal!!!

Wiele mogłabym powiedzieć ale moja LOJALNOŚĆ wobec Amerykanów jest dozgonna a polska głupota obchodzi mnie coraz mniej! Dyskretnie dodam, że juz w przygotowaniach do IV DSM Henry Lesieur pisał, bo nie wiedzieli z dr Rosenthalem, jak ogarnąć, to porąbane zjawisko:

Abstract  This is a review of the literature on pathological gambling prepared for the work group on disorders of impulse control, not elsewhere classified of the American Psychiatric Association.  http://www.springerlink.com/content/h20146m7k131157p/

“Abstrakt: to jest przegląd(omówienie) literatury na temat patologicznego hazardu przygotowanego dla zespołu badawczego schorzenia (zaburzenia, choroby) kontroli impulsów,nigdzie indziej nie klasyfikowanego w APA” -tłum:Iwona-Isia

W swej “wiekopomnej” pracy niejaka wojewódzka, nie tylko Allegro na którym odbywa się handelek nazywa hazardem- dając dowód, że nie zna definicji hazardu ale i mądrzy się na temat piromanii – skandal!!!(oszustka, która podawała się za ’specjalistke” będąc li tylko “instruktorką” i do października 2008 osoba ze średnim wykształceniem –skończyła zaocznie „prace socjalne”!) i do sądu to może wezmę KCTU – ja  -za wprowadzanie pacjentów w błąd i działaniem na szkodę pacjenta, choćby przez szkodliwą i błędną interpretację Programu HALT czy ujawnianie danych personalnych będących tajemnicą i prywatnością pacjenta!!!Co?). (O przypadku osoby z Kanady, tak chorej na kompulsywny hazard (?), że podpaliła dom z rodziną, żeby zatrzeć ślady kradzieży kart kredytowych pisałam na tej stronie – ja w 2006 lub 2007 roku roku, Zabawa polega na tym, że przez sąd  i przez speców nie została uznana za osobę chorą tylko za  kryminalistkę i dostała 40 lat do odsiadki – i racja, bo gdyby tak cały świat wyprawiający przeróżne numery, uznać za “chory” to byłoby “hulaj dusza”.

I jeszcze, dodam – moje dozgonne podziękowania dla Journal Of Gambling Issues za darmowe kody dostępu do wszystkich artykułów, które przeczytałam, a na które to artykuły w życiu nie byłoby mnie stać – to jest klasa mojego kochanego JPG !!!

 

Taki dyletant Jacek Sędkiewicz- przed którym ostrzegam jego naiwnych pacjentów w reklamóweczce swojego gabineciku w google- a raczej przykładzie zdzierania pieniędzy z chorych ludzi – pisze: „problem dotyka co pięćdziesiątą osobę”- jest to totalna bzdura! Niewiele jest osób, które przeszły przez wszystkie fazy albo mają problem z hazardem!!!

 

Tak jak alkohol jest dla ludzi – tak hazard jest dla ludzi. Był, jest i będzie!

Są to bezczelne, wyssane z palca dane kolejnego – chciwego na pieniądze i naganiającego sobie i innym NIEETYCZNEGO i amoralnego pseudo-terapeuty od wszystkiego!!!…”

Przypominam też, że pozycja w google zależy od pozycjonowania a nie od popularności danej strony – co jest swoją droga skandalem!

1 MAJA 2009 –dzisiaj mija Trzecia Rocznica istnienia tej Strony Internetowej

Moje ogromne podziękowania Wielkim Ludziom z Amerykańskiego, Kanadyjskiego  i Australijskiego Gamblers (AH) za poprowadzenie mnie przez zdrowienie z ostatniej fazy kompulsywnego hazardu i uratowanie mi życia.

Serdeczne podziękowanie za pomoc Wielkim Terapeutom Amerykańskim bedącymi jednocześnie członkami GA(AH).

 

 Kiedy trzy lata temu –1 Maja 2006 roku – weszła na strony Internetu ta strona, na której – na oczach tysięcy nieznanych mi ludzi – zdrowiałam „na żywo”, dając swoim życiem przykład, że da się to zrobić, nigdy nie przypuszczałam, że będzie ona istniała przez trzy lata.

http://hazardzisci.info/?page_id=369

 

Nigdy nie spodziewałam się, że spotkam się z takim skurwysyństwem, jak socjopaci z polskiej podróby AH – kiedy pisałam listy alarmujące w sprawie błędnych tłumaczeń, zwłaszcza diagnostyki 20 Pytań do wszystkich tzw wspólnot w Polsce na ich zasrane skrzyneczki służące do wzajemnego brandzlowania się i chwalenia anwazowgo PANA –jak w jakiejś sekcie religijnej – nigdy nie spodziewałam się, że POLSKIE WŁADZE – nie podejmą żadnej akcji majacej na celu ukrócenie tych psychosadystycznych praktyk znęcania się socjopatów nad chorymi ludźmi – może dlatego, że nie miałam czasu na złożenie doniesienia w Prokuraturze – teraz będę go miała nadmiar!

Ale wtedy nie miałam jeszcze pojęcia o wielu, wielu sprawach!

 

Ciężko dziwię się Rodzinom i Bliskim chorych na uzależnienie od kompulsywnego hazardu – że nie protestowały na przekręty, które od trzech lat się dzieją jeśli chodzi o tzw polskie AH i tzw polskich pseudo terapeutów!!!

Dziwię się Rodzinom i Bliskim uzależnionych od alkoholu, że nie reagują na przekręty dziejące się w AA – błędne tłumaczenia Kroków zawalające Program- na bezczelnych terapeutów robiących ludziom wodę z mózgu itd. Temu, że polscy bezczelni terapeuci śmią wypowiadac się dalej w temacie o którym nie maja zielonego pojęcia –hazard -jak np. niejaki dr Woronowicz – osoba, która popełnia plagiaty! I która jest ODPOWIEDZIALNA jak Powiernik AA za wprowadzanie chorych w błąd! Przypominam: jest to działanie na szkodę pacjenta

Krok 1 –oryginalny po angielsku

Krok 1-wszy AA brzmi

AA: We admitted we were powerless over alcohol–that our lives had become unmanageable

http://www.aa.org/en_pdfs/smf-121_en.pdf

http://www.google.com/search?hl=en&q=Alcoholic+Anonymous&btnG=Google+Search&aq=f&oq=

Prawidłowe tłumaczenie:

AA:1.Przyznaliśmy. że staliśmy się bezsilni wobec alkoholu że przestaliśmy kierować własnym życiem.

Poniżej błędne, polskie tłumaczenie, wbijające w podświadomość bezsilność chorym, skutkujące zawaleniem się Programu – (Po co zdrowieć , jeśli na zawsze jest się bezsilnym!!!)

Przyznaliśmy, że jesteśmy bezsilni wobec alkoholu, że przestaliśmy kierować własnym życiem.

Wyjaśnienie:

http://hazardzistki.org/?page_id=257

 

http://hazardzistki.info/

 

Ile osób zmarło z powodu dyletanctwa polskiego AA i wspierających ten skandal ludzi? Tego się nie dowiemy!

Ja wiem jedno – jeśli ten kraj, jest w Unii Europejskiej, to obywatele tego kraju mają mieć dostęp do rzetelnej i prawidłowej wiedzy – w tym wypadku –Wiedzy i interpretacji!

 

Na moje nieszczęście rozchorowałam się w totalnie porąbanym kraju -Polska, gdzie lekceważy się ludzkie życie! Gdzie socjopaci i religijni nawiedzeńcy, typu anwaz, niejaka asia vel Kinga, esbek Andrzej Orawiński czyli andrzej aha, Jacek z Radio Józef, pseudo autorzy błędnych tłumaczeń literatury GA(AH) i im podobni – rządzą ludzkim życiem!

 Ale na moje szczęście znalazłam Amerykanów, którzy mając 50 lat doświadczenia w GA uratowali mi życie –za co jeszcze raz składam im jeszcze raz -wielkie podziękowanie – zwłaszcza mojej Opiekunce Marilyn L.

Iwona –Isia

PS czy ty jeden z drugim cwaniaku, który wchodzisz na moje strony internetowe i z nich korzystasz, bezczelnie kopiując materiał chroniony prawem autorskim –pomyślałeś kiedyś, że ja płacę za domeny, serwery itd. – czy pomyślałeś ty szmaciarzu, który korzystasz z mojej wiedzy, żeby dołożyc się finansowo???

Ty, jeden z drugim- który na podstawie mojej wiedzy urządzasz sobie „szkolenia”- płatne szkolenia i zarabiasz na nich pieniądze – czy pomyślałeś, jak wiedzie się mnie, cwaniaku!

Każda krzywda wraca – i do ciebie też wróci! Kwestia czasu- wspomnisz moje słowa!