SBek w TVN i Walentynki

13 02 2009

UWAGA – KRAKÓW –MITINGI

http://www.anonimowihazardzisci.org.pl/

artykuł Dziennik Polski                                        

http://www.dziennik.krakow.pl/Artykul.100+M5e4438e7526.0.html

SBek w TVN i Walentynki

13 02 2009                                 

Dzisiaj lansowałam się rano w TVN. Podparta na łokciach, jak u cioci na imieninach, lansowałam również swoją bransoletkę.

Ze mną ten skurwysyn andrzej aha ze swoim nowym esbeckim stowarzyszeniem. On -alkoholik – hazardzista i „gracz” czyli po prostu zabobonny do tego! On, który grał i chlał cały czas i śmiał mnie pouczać! Pamiętasz Preben, jak przez telefon wyciągaliśmy go z Grandu? Dzisiaj ten śmieszny buc, śmie mówić o kosztach społecznych! Wal się bucu! A cóż ty możesz wiedzieć o tym, cwaniaku!

To ten sam skurwysyn, który w 2006 ze swoimi porąbanymi kumplami, nie mając pojęcia o GA(AH) zakładał sobie służbę krajową -i rządził ludzkimi życiami!!! I nie mów gnoju, że nie mieliście pieniędzy na tłumaczenia, tylko mi bucu zapłać za korzystanie z moich!

 I powiem więcej, nie tylko wylatywali ludzie z amerykańskiego GA za czytanie na mitingach dla hazardzistów literatury AA ale i kilka grup za to zostało rozwiązanych. Ale tam poważnie traktuje się życie ludzi a nie tak jak w Polsce! Tobie zaś Orawiński- ty bucu, który robiłeś kpiny z GA(AH), nie tylko nie pomoże stu psychiatrów i psychologów, ale tobie na twoje skurwysyństwo NIC już nie pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  I mam głęboką nadzieję, że zgnijesz w piekle razem z resztą waszego zasranego esbeckiego stowarzyszenia!

http://lista-wildsteina.n8.pl/o/or.html

IPN BU 0604/1772

ORAWIŃSKI ANDRZEJ

 Relacja jutro, bo dzisiaj mój piesek ma chorego pazurka i to jest ważniejsze niż sbecy z IV departamentu do walki z kościołem i ich najnowsze stowarzyszenie!!! oraz ich zasrane kwietniowe konferencje w temacie czy hazard jest mitem czy uzależnieniem -uhaha( bo sobie podczytali o rewelacjach niejakiej Bernadety Lelonek – jak Boga kocham, ona naprawdę tak się nazywa – a jej fantazja na temat 20 Pytań Diagnostycznych GA-AH, to jest perła!!! Mam też nadzieję, że w swojej bezczelności nie ważą się wykorzystać mojego artykułu opublikowanego w Stanach http://hazardzistki.org/?page_id=243

 – gdzie jasno się wyrażam: hazard jest uzależnieniem!!!, bo żeby mogła się zaburzyć kontrola(?) impulsów(?) czy przymusów, coś je musi zaburzyć! O ile w ten sposób spojrzymy na uzależnienie od hazardu.

Bo na przykład ezoterycy twierdzą, że uzależnienia mają związek z klątwami. A w małej chrześcijańskiej ewangelickiej grupie „Małe Iskierki” (Small Sparks) uzależnienie  od hazardu, postrzegane jest w kategoriach opętania przez diabła. „musisz mieć wiele siły, żeby wykopać z siebie tego diabła” – mówi jeden z jej uczestników Park.

“…Traditional counseling didn’t work for Park, nor did Gamblers Anonymous. He said he ultimately found redemption through a small Korean evangelical Christian group called Small Sparks…”Park now looks at gambling in the starkest of terms: “I view it as evil,” he said. “You have to have strong power to kick this devil.”

Zródło internetowe:

http://209.85.135.132/search?q=cache:3BH9-UsDGNQJ:seattlepi.nwsource.com/local/161827_gambling24.html+Traditional+counseling+didn%27t+work+for+Park&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl

 

Numer polega na tym, że ja nie myślę się więcej dzielić moją wiedzą za darmo! A uchyliłam w Internecie tylko odrobinę.  Zarówno tej teoretycznej, jak i praktycznej – choć zdrowiałam na „żywo”.Ale za tym, szła gigant korespondencja z sześciu skrzynek mailowych i trzech komputerów.

 

Przypominam, zdaniem psychiatry Luby Szawdyn od seksu uzależniamy się “pocierając bądź drażniąc narząd”. I tyle. ( audycja w gdańskiej TV-uhaha!).

Ja od tej rewelacji, cały czas żyję w strachu, że zostanę pedałem, ponieważ od dziecka drażnię sobie odbyt podcierając sobie tyłek. Strach!

Paralelnie – od hazardu uzależniamy się poprzez trzymanie kart albo od naciskania guzika.

I tyle.

Żenada!

Przypominam- “kto z czubem przestaje, czubem się staje”- to jeśli chodzi o moją opinię na temat co poniektórych psychiatrów.

Szawdyn i innych, którzy teraz usiłują mądrzyć się i zarabiać pieniądze, spytam czy nie przyszło im do głów, to, że uzależnieni od hazardu zwracają się o pomoc, dzięki między innymi mojej ciężkiej pracy? Cwaniaki! http://hazardzistki.info/

 

Jutro rozwinę.

TVN – brawa za dobór gości w waszych programach – może jeszcze tak ordery sbekom przypinać? I żalić się, że tak mało sobie pograli za kasę z donoszenia na niewinnych ludzi i kościół?

 

„Specowi” od hazardu, prezenterowi Jagielskiemu z TVN powiem tak:

 

Jeśli chodzi o głupawe nazewnictwo „objawy odstawienia hazardu”- niestety ja jestem jego autorką w internecie. W czerwcu 2006 roku przez cała noc opisywałam na moim forum przymus, który wówczas jeszcze miałam.

W związku z totalnym brakiem WIEDZY w Polsce, nie umiałam sobie nawet tego nazwać, co się ze mną działo. Więc nazwałam na wzór choroby alkoholowej „objaw odstawienia hazardu”. Po mnie podchwyciła tą głupotę niejaka asia – „Zwierciadło” Sierpień 2006 a po niej, jak papużka, jej wieloletnia psychiatra Luba Szawdyn, która kończyła(?) studia w latach 50-tych ubiegłego stulecia!

 

A teraz trochę wiedzy:

„…KOBIETY WPADAJĄ W HAZARD SZYBCIEJ I GWAŁTOWNIEJ. Prędzej pożyczają od rodziny, przyjaciół i biorą z pieniędzy domowych. Rzadziej popełniają przestępstwa. kobiety preferują gry losowe, mężczyźni- gry wymagające umiejętności- np. gry karciane…”

 

“Thw Voices of Women Who Gamble”- tłumaczenie jak w temacie. Jest to zapis prezentacji Robrty Boughton z okazji celebracji Międzynarodowego Dnia Kobiet, 8 marzec 1999.Sprzed lat 10-ciu.Dzisiaj nieco inaczej to wygląda, gdyż wszedł hazard internetowy!

 

Jest to jeden z pierwszych artykułów, które przetłumaczyłam w 2006, żeby była choć kropla mądrości na oceanie polskiej głupoty.

http://hazardzistki.org/?page_id=169

 

Od tego czasu przeczytałam ponad 3 tysiące artykułów po ang.-potem przestałam liczyć. Przetłumaczyłam setki. Sama opublikowałam kilka w Stanach i Kanadzie-te strach nawet tłumaczyć na polski, żeby ktoś ich głupio nie wykorzystał!

 

Różnica między wpadaniem w hazard a wchodzeniem w kolejne fazy uzależnienia jest ogromna.

O tym prezenter Jagielski wiedzieć nie mógł.

Podobnie, jak o tym, że pouczanie mnie na temat czegokolwiek, co dotyczy kobiecego uzależnienia od hazardu jest nie na miejscu.

Widać, bulgot pyrkających knedelków za jego plecami troszkę go zmylił…

Podobnie, jak niejaką Szawdyn, która zapomniała sobie w Dzienniku podać linka do Portalu dla kobiet. http://hazardzistki.org/  z którego idzie link do Portalu Amerykańskiego

http://www.femalegamblers.info/

 

Pewnie dlatego, iż wyszłoby, iż mądrzy się na podstawie mojej pracy i wiedzy! Podobnie, jak beztrosko zakładając sobie tzw polską parodię AH, pozostawiła chorych ludzi, bez tabletek – czyli literatury, która jest Programem AH !!! Przypominam, że do Grudnia 2008 uzależnionym od kompulsywnego hazardu wmawiano bezsilność złymi tłumaczeniami Kroków! Jej wieloletnia pacjentka niejaka asia vel Kinga jest przykładem na fiasko tej bezczelnej niby lekarki! Dzisiaj śmie się wypowiadać bazując na mojej pracy! Są to szczyty tupetu!!!

 

Prezenterowi Jagielskiemu powiem jeszcze dodatkowo tak: obrażanie Amerykanów przez niego, jest skandalem. Powinna się temu może przyjrzeć dyrekcja bądź właściciele TVN.

Zanim, Amerykanom przyjdzie do głowy myśl wycofania się z Iraku bądź Afganistanu a innym – myśl przejścia przez pustynię do Teheranu i puszczenia w stronę pana Jagielskiego jakiejś bombki.

I żeby wówczas prezenter  Jagielski nie musiał sobie przyczepiać na balkonie tarczy szkolnej. W celu obrony przed tąże bombką – bynajmniej nie taką, jak na choinkę. Tylko nieco większą!

Niech też się pomodli, żeby przewalutowanie złotówki na euro nastąpiło, jak najpóźniej a najlepiej wcale. Bo jednak Stany Zjednoczone Europy są li tylko mocno nieudolną kopią Stanów Zjednoczonych. Eh, kurde…

 

Walentynki

 

Drogi Dzieci – no i tak narobiło się, ż teraz trudno będzie się kapnąć, kiedy jest serio a kiedy nie…

Czy jest ktoś, kogo ja kocham w te Walentynki?

Jasne, że tak.

Tym kimś, jest Gallen – mój kumpel w rzucaniu hazardu w siedem dni.

W zaledwie siedem dni wasze uzależnienie zniknie. Pozbądź się uzależnienia od hazardu w 7 dni.

Co poniektórzy, wzbogaceni waszą kasą, polecą sobie na Bora-Bora, zadumać się przez momencik nad głupotą, co poniektórych. Ale tylko przez chwilkę, bo potem będą się śmiać. Jak? A tak: Uhaha, uhaha, uhaha. A ja razem z nimi…

 

http://www.stop2gambling.com/

 

To Dear Gallen
My Quit Gambling Buddy

 

Dear Gallen, My best Buddy

Thank you so much for being in my life.

And thank you for everything you do and going to do for poor, suffering pathological gamblers.

I strongly recommend

 

GET RID of Your Gambling Addiction In 7 Days

Your addiction will vanish

 

http://www.stop2gambling.com/

 

 

Dear Gallen

Happy Valentine’s Day –I love you

 

Isia –Dr. Quit Gambling

 

P.S. Arnie W. zawsze mawiał – “w życiu nie spotkałem głupiego hazardzisty”.

I ja też…

Mówimy o hazardzistach…

A nie o hazardzistach wrobionych w patologię F.63

Nie mylić z F-16 uhaha

 

P.P.S. Gallen  I LOVE YOU xoxoxoxoxoxoxoxoxo


Opcje

Info