KCTU

28 01 2009

Ja tutaj już też kiedyś pisałam, że w kontaktach z amerykańskimi terapeutami, najbardziej urzekała mnie ich wielka skromność i empatia w stosunku do uzależnionych od kompulsywnego hazardu!.

W Polsce jest to stosunek konkurencji i nadymanego, terapeutycznego ego, za wszelką cenę starającego się udowodnić uzależnionemu, że jest on li tylko jednym wielkim gównem!

http://hazardzistki.info/ -klikaj w ten link

Combo Book – skandal !!!

to jest link do strony z oryginalnym tekstem Combo Book

http://www.coloradoga.org/old/combo.htm

Wewnętrznym terminem, jedynym używanym w GA-AH jest „compulsive gambling” czyli kompulsywny hazard.

Przestrzegam wszystkich przed kopiowaniem i używaniem wadliwego tłumaczenia cwaniaków ze strony http://www.anonimowihazardzisci.org/combo_book.doc

Poczynając od wadliwej terminologii, określeń „patologiczny” ang. Pathological,(żeby im się zgadzało z terminologią w ich prywatnych firemkach z którymi są powiązani!), określeń, które NIGDZIE nie występuje w Combo, złego spisu treści, wadliwej terminologii etc kończąc na źle przetłumaczonych Tradycjach !!! Nazywanie Rady Regentów “ciałem usługowym” jest typową polską bezczelnością! Do grudnia 2008 na stronce tej była exkomunistyczna, cenzorska wersja Kroków, to, co zostało wysłane przez anwaza do GAISO w maju 2007 roku było luźną fantazją na temat Combo, zaś słynne już 20 Pytań Diagnostycznych było kopią plagiatu dr Woronowicza.

Takie oto wygłupy trwały na dawnej „oficjalnej” stronie tzw polskiego AH, bezczelnie twierdzącego, ze powstało w 1995 roku!!!, obecnie dalej skandaliczna, promująca teraz, przez tzw rzecznika i całą resztę tej bandy prywatne ośrodeczki z którymi mają powiązania. Na której to stronce zamieszczona wadliwe i szkodliwe tłumaczenie Refleksji Dzień Za Jednym Razem łamiąc prawa autorskie domu wydawniczego!

http://www.hazardzisci.org/forum/viewtopic.php?t=649

Był 2007 rok !!! i podstawowy dokument GA-AH Combo Book nie był dostępny!

Przypominam, że w styczniu 2007 roku, każda osoba, która przychodziła na mitingi w Krakowie dostawała do ręki Combo a jej wersja internetowa była dostępna na tej stronie-ówczesnym forum!

Ja dalej pytam, czy w Polsce nie ma żadnych służb, żeby położyć kres działalności tych nieodpowiedzialnych  szaleńców, beztrosko zakładających sobie mitingi po Polsce? Firemek, które trudnią się rzekomym leczeniem w rzeczywistości szkodząc?

Ja dalej pytam, czy w Polsce nie ma żadnych służb, żeby położyć kres działalności tych nieodpowiedzialnych szaleńców, beztrosko zakładających sobie mitingi po Polsce? Firemek, które trudnią się rzekomym leczeniem w rzeczywistości szkodząc?

PPS „…Przypominam, że na konferencji światowych GA (AH) w Montrealu 2004 roku, została podjęta decyzja o tym, że jest szkodliwe i krzywdzące, szczególnie dla nowoprzybyłych, by w tej samej miejscowości, tego samego dnia i o tym samym czasie odbywały się mitingi GA (AH)…”zaś w 1986 wyleciały z GA(AH)osoby, które ośmieliły się na mitingach Anonimowych Hazardzistów czytać literaturę AA !!!

O tym, co dzieje się na terenie exkomunistycznych placowek, które stały się teraz prywatnymi firemkami funkcjonującymi za pieniądze z NFZ i dotacje państwowe, na terenie których realizuje się fragmenty Programu GA -AH za pieniądze przeczytacie tutaj

http://hazardzistki.info/ -klikaj w ten link

Są to popłuczuny zlaicyzowanego przez komunę Programu Wspólnot Amerykańskich, ograbionych z duchowości i całości Programu !!!

PS a teraz to ja idę na wakacje – tradycyjnie już, jak co kilka miesięcy…Stamtąd popatrzę, jak się wywalają na tzw terapiach z kompulsywnymi hazardzistami, co bardziej butni…

I jeszcze ci anwaz i reszta układziku – takie przesłanie prześlę -ile bierzecie za wasze rekomendacje?Cwaniaczki!

PPS gazetka – „Chwila dla Ciebie” Nr 4(716) 22 stycznia 2009-02-01

Str 9 krzyżówka – NAGRODY

3.Pełen wrażeń wieczór w kasynie. Fundujemy żetony – 1500 zł

PPPS http://pl.youtube.com/watch?v=m1Afcu-3Er0&NR=1


Opcje

Info