uhaha -kraków

6 01 2009

KCTU – przypominam, że na waszym terenie od dwóch lat z naruszeniem wszelkich praw wyświetla się filmy przeznaczone do użytku domowego! (jak filmy Hazardzista czy Pokerzysta!!! czy inne ! )

We wstępnej odpowiedzi:

Jeśli chodzi o naruszanie dóbr pacjentów przez krakowskie KCTU:

Pacjenci zmuszani byli do przynoszenia na mityngi Anonimowych Hazardzistów kart obecności na mityngach!!! U góry karteczek widniały dane osobowe – co uważam za jeden wielki skandal! Bo, ja i inni członkowie grupy mieliśmy wgląd w te dane!

Przypominam, że mityngi AA, AN, AH itd. polegają na anonimowości zapewniającej poczucie bezpieczeństwa!

Umieszczanie na stronie KCTU plagiatu 20 Pytań Diagnostycznych GA – AH z zastrzeżonej prawem autorskim Literatury GA-AH (w tym przypadku Combo Book) wymaga zgody GAISO

Są to pytania dla uzależnionych od hazardu kompulsywnego problematycznego A NIE PATOLOGICZNEGO.

Umieszczenie plagiatu pytań – beztrosko poprzerabianych przez dr Woronowicza! z prywatnej strony jego placówki Akmed http://www.akmed.waw.pl/hazard.htm

Komentarz na ten temat na tej stronie internetowej http://hazardzisci.info/?cat=18

świadczy li tylko o niekompetencji KCTU i braku prawidłowych pytań dla osób uzależnionych od uprawiania hazardu kompulsywnego z patologicznymi następstwami!

O tym, co wyprawia dr Woronowicz można poczytać na stronach internetowych

http://www.zza.fora.pl/hydepark,4/wykorzystywanie-nazwy-aa,247.html

zaś to, że jako Powiernik AA nie zwrócił chorym ludziom na błędnie przetłumaczony Krok 1, przez który zawala się Program AA i co za tym idzie innych Wspólnot w Polsce i na utrzymywanie od lat chorych we wbijaniu im poczucia bezsilności w podświadomość jest SKANDALEM !!!

Ad 3 moim obowiązkim jako obywatela jest reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w tym na możliwość popełnienia przestępstwa – więc argumenty o pomówieniach mnie tylko śmieszą – i nie straszcie, bo się nie boje – mało tego, chętnie bym się wreszcie z kimś na rzeczowa rozmowę na argumenty wreszcie spotkała – jak na razie chętnych brak!

Jeśli chodzi o autorski program dla rodzin to powiem tak:

W 2001 roku, te rodziny były zamykane w małych pokoikach i na podłodze kazano im wycinać z gazet – ból !!!Bez żadnego nadzoru i pomocy! Te makabryczne wspomnienia prześladują mnie do dziś !!!

I osoby z którymi utrzymuje kontakt !

To, że w KCTU podobnie myślą co Shiela Wexler „o procesie uwikłania i zdrowienia przez jaki przechodzą partnerzy osób uzależnionych” może tylko śmieszyć!

Wykres ten jest wykorzystywany bez podania nazwiska autorki!

Niepodpisany !!! Wykres Faz dotyczący choroby alkoholowej jest od lat wykorzystywany w KCTU i innych placów na teranie Polski, co jest jeszcze jednym dowodem na bezczelność, nieposzanowanie i łamanie praw autorskich.

Podejście behawioralno-poznawcze jest wykorzystywane głównie w leczeniu przez Solvation Army na całym świecie.

Resztę skomentuje w wolnej chwili, jak również zamieszczę całą dokumentację w Internecie!

Bezczelnością ze strony KCTU jest również zamieszczanie w swoim pisemku Programu, którego NIE BYŁO w chwili mojej z dziennikarzami wizyty w KCTU !!1(nagranie rozmowy do wglądu !).

Cała reszta Programu jest zerżnięta z moich stron internetowych, co z radością w każdym sądzie udowodnię – gdyż ja w momencie pisania skargi na działalność KCTU nie miałam wglądu w ich tzw Program- natomiast KCTU miało wgląd w moje strony internetowe.

Ja lubię konkret – a zwłaszcza lubię Program GA – AH.

KCTU informuję również, że GA – AH powstało w 1957 roku , zaś pozycja w ich biblioteczce pochodząca z 1994 roku – Diagnostic and Statistic Manual of Menatal Disorders, Forth Edition , Washington –wprawia mnie w głębokie zdumienie, gdyż na terenie Europejskiej placówki zdrowienia powinny być przede wszystkim europejskie materiały – zwłaszcza z Wiednia(uhaha!).

I dodam, że współpraca i otwartość GA –AH zaowocowała terapiami dla osób dla których jest to koniecznością!( co nie oznacza, że dla wszystkich!!!jest to konieczność, czego nie rozumie chciwy na kasę i pełen kompleksów tzw co poniektóry polski terapeuta!)

KCTU – przypominam, że na waszym terenie od dwóch lat z naruszeniem wszelkich praw wyświetla się filmy przeznaczone do użytku domowego! (jak filmy Hazardzista czy Pokerzysta!!! czy inne ! )

Zaś, jeśli chodzi o ten pseudo naukowy bełkot, to informuję, że nie ma w nim oprócz puszenia się i braku odpowiedzi na moje pytania!

Jeśli chodzi o UJ to jestem w dość elitarnym Klubie Absolwenta tegoż Uniwersytetu!

I teraz to ja pomyślę nad procesem przeciwko naruszaniu moich dóbr osobistych !

No i wiadomo, ze jak ja zaczynam konstruktywnie myśleć – to nie jest to dobre dla tych o których myślę – zwłaszcza, jak źle myślę!

Dysponuję nie tylko nagraniami rozmów ale i audycji radiowej z kwietnia 2007 roku w której dyletanctwo wypowiedzi osiągało szczyty !

postronnych informuję, że krakowska Grupa Oryginalnych Hazardzistów, która działa od 27 Stycznia 2007 roku(wcześniej jako AH) jest odpowiedzią na zarzut z Intergrupy tzw AH w lipcu 2007 roku w Gdańsku, iż w Krakowie nie ma żadnej grupy tzw AHowskiej !!!Uhaha była i jest ! najliczniejsza w Polsce!

PS generalnie nie lubię, jak ktoś mnie straszy a moją skuteczność wykazałam w krakowskim sądzie wobec alkoholika – mega buca, który bił moja przyjaciółke i znęcał się nad dzieckiem a mnie zastraszał – dostał skurwiel rok w zawieszeniu na dwa lata !

Było to dużo bardziej skuteczne posunięcie niż wszystkie razem terapie i inne nieskuteczne PARPowskie działania.

Zaś wracając do tzw Biblioteczki KCTU – zaręczam, że w mojej podręcznej znajduje się dużo więcej książek na temat uzależnienia od hazardu – zaś książkę Dostojewskiego mam po angielsku jako „Gambler”, bo polskie dziwaczne tłumaczenie jako „Gracz” li tylko mnie śmieszy !!!

Aha mam tez i sporo wykładów, które sobie z radością oglądam, bo są jasne i klarowne w odróżnieniu od bełkotu, którego nie lubię!

PS a jak mi się znudzi już oglądanie DVD to sobie oglądam zdjęcia tzw dyrektora kasyna z dyrektorką pewnej placówki terapeutycznej i jej terapeutką – o czym mówią nie musze się domyślać, bo mam nagranie! Też się już nie zastanawiam, jak to możliwe, że zdarzają się terapeutki sypiające z pacjentami, bo ponoć im się wytwarza „więź”!!!

Panią Bernardettę Lelonek pozdrawiam.

Zaś wydawców książki „Gry i hazard. Uzależnienia dzieci w okresie dorastania”(2004) zapytuje jakim prawem powlepiali do książki, której autorem jest Mark Griffiths listę placówek z całej Polski????? No i czemu AH Wrocław jest tam umieszczony jako pierwsza grupa AH w Polsce (bo koliduje).

No dobra –reszta potem, bo idę sobie robić tipsy…


Opcje

Info