Polski Portal Hazardzistki

5 11 2008

Czy ja jestem dumna, że polska strona na 11 miejscu najlepszych stron świata na temat uzależnienia od kompulsywnego hazardu?

 

http://compulsivegamblers.gotop100.com/index.php

 

Ja się cieszę, że w ogóle tam jest, że tam się dostała.

 

I bardzo, bardzo bym chciała, żeby choć jedna Polka gdzieś tam daleko za granicą a i tutaj w kraju, Polka, której ciężko na duszy, której świat rozpada się na kawałki, która nie wie co się z nią dzieje – żeby trafiła na portal http://hazardzistki.org/ i znalazła wiedzę, która może stać się punktem zwrotnym w jej życiu.

I pomoże jej podjąć decyzję o zdrowieniu.

 

Albo po prostu nie czuła się sama.

Tak strasznie sama i samotnie, jak czułam się kiedyś ja…

 

Iwona-Isia

Extra dodatek

 Problem Gambling Resources – Newsletters – [ Tłumaczenie strony ]

Journal of Gambling Studies. Articles published in the journal are representative of a cross-section View our September newsletter. September 2008 issue
www.problem-gambling.info/resources_newsletters.htm – 23k –
KopiaPodobne strony

 

Resources – Newsletters

Women Helping Women helps to inform and encourage women seeking true recovery from compulsive gambling. Contributions from women gamblers of their personal stories and their experiences in recovery form the backbone of this newsletter. more

The Wager. Weekly research bulletin published by the Division on Addictions at Harvard Medical School. more

Journal of Gambling Studies. Articles published in the journal are representative of a cross-section of disciplines including psychiatry, psychology, sociology, political science, criminology and social work, and are of interest to the professional and layperson alike. more

Co się stało w Poolsce?

To, że w skandaliczny sposób Program AA został przywłaszczony przez bezczelnych terapeutów i ludzi, którzy AA zakładali,(bo, ktoś coś tam usłyszał i sprowadził jakieś broszurki!!!), po czym ci pseudo terapeuci, robili kasę i nieudolne „kariery” PRZEKSZTAŁCALI GIGIANT PROGRAM AA W DODATEK!!!!!!!!!!! DO MITINGÓW AA – wiadomo!!! Chamstwo!!!

 

Co dzieje się teraz teraz?

 

W chamski i bezczelny sposób robi się to samo z GIGANT PROGRAMEM GA-AH!

 

Wmawiając chorym, w lekceważący sposób, że mitingi AH to dodatek do różnych  zasr…terapii!

 

Otóż oświadczam ci zasr…terapeuto i psychoterapeuto, że jest odwrotnie – terapie mogą być dodatkiem do Mitingów GA – AH!

 

A jak mi, kurwa, nie wierzysz, to sobie przeczytaj artykuł z

http://www.femalegamblers.org/

 

Volume No. III, Issue No.7  July 2001

 

 How Counseling Can Help Women Gamblers in Recovery

 

I wiele innych artykułów!!

 

Iwona – Isia – wkurwiona na maxa, po rozmowie z kolejną ofiarą krakowskiej FIRMY !!!!!, czyli KCTU!(Firmy, bo tak się nazywają i reklamują!!!).

 


Opcje

Info